Prodej mulčovací kůry a modřínové štěpky

Mulčovací modřínová kůra je při výrobě řeziva  drcená na frakci cca 2-3cm. Kůra z modřínu je velmi pěkná s červenohnědým zbarvením a také je odolná proti rychlému rozpadu jako např. smrková kůra, která se rychle rozpadne. Po odkornění kulatiny nakládáme kůru do velkoobjemových BIGBAGŮ , které naložíme na vozík, valník nebo kontejneru. Zapůjčení BIGBAGU je proti záloze 200,-kč/ks, která je samozřejmě vratná. Nakládka je zajištěna. Odkornění kulatiny není primárně pro získání mulčovací kůry, ale zlepšení kvality řezu. Kůru odstraňujeme kvůli zadřeným kamínků, blátu a dalším nečistotám, které mají negativní vliv na ostrost pilových pásů a přesnost řezu.

Modřínová dřevní štěpka se vyrábí z odřezků pilařské výroby, které se před pořezem odkorňují. Odřezky jsou prakticky čistá dřevní modřínová hmota, která se drtí na frakci 2-3cm. Štěpka se používá na mulčování nebo jako topná štěpka pro výtápění. Životnost modřínové štěpky při použití na mulčování je nejméně dvojnásobná, proti délce rozpadu modřínové kůry. Štěpku nakládáme do velkoobjemových BIGBAGŮ, nakládka na vozík, valník i kontejneru, možno i volně ložená. Zapůjčení BIGBAGU je proti záloze 200,-kč/ks, která je vratná.


 

Kůra i štěpka je vhodná k použití v okrasných zahradách z estetických i praktických důvodů, udržení vlhkosti i zabránění růstu plevelných rostlin. Odběr je do velkoobjemovách BIG vaků, kontejneru nebo vozíku.

  • Mulčovací kůra 600,-kč/prm(BIGBAG) bez dph 
  • Modřínová štěpka 700,-kč/prm(BIGBAG) bez dph

mulčovací kůra brnaProdej kůry brno

Drcená kůra na zahraduProdej kůry na zahradu

Modřínová Kůrakůra z modřínu

Modřínová štěpka