Hoblované dřevo

Hoblujeme dřevo naší výroby, aletaké dřevo dodané zákazníky. Pokud potřebujete ohoblovat vlastní dřevo obraťte se na nás a řezivo rádi ohoblujeme.Hoblujeme všechny druhy řeziva s délkou 0,5m až 12metrů a minimálního rozměru 5x30mm do rozměru 200x400mm. Dřevo na hoblování má mít co nejmenší vlhkost, aby kvalita ohoblování byla co nejlepší, mokré dřevo se hůř hobluje. Rozměry řeziva jsou vždy před hoblováním, je nutné počítat se zmenšením rozměrů o 3- 5mm na každou hoblovanou stranu řeziva a k požadovaným rozměrům vyráběného řeziva po hoblování vždy tento nadměr připočítat!


Hoblované řezivo vyrábíme na zakázku dle individuálních požadavků každého zákazníka. Vyrobíme hoblované hranoly, trámy, desky, latě i fošny z různých druhů dřevin převážně modřín, smrk,jedle,borovice a dub. Ohoblované dřevo se používá na spousty stavebních dílů jako altány, pergoly, střechy, dřevostavby, ploty, plotové latě, plotové sloupky dřevěné terasy,fasády ze dřeva . Standartně také vyrábíme hoblované plotové latě, plotové sloupky a hoblované prkna k prodeji na provozovně. Skladovou dostupnost délek a rozměrů nutno telefonicky ověřit .


Ceník hoblování řeziva je zpracovaný dle jednotlivých rozměrů a délek řeziva. Ceny jsou za m3 a také jsou přepočítány u nejčastějších rozměrů na cenu za běžný metr hoblování. Všechny ceny jsou bez 21%dph,  cena je pouze za hoblování dřeva, řezivo dodává zákazník!

 Ceník hoblování řeziva dodané zákazníkem

 

Plotovky modřínHoblované desky modřínPrkna hoblované Brno

Ploty z modřínuTrámy hoblované BrnoOzdobné stropní trámy brno